שמור על קשר עם לקוחות

לאגו היא חברה יצירתית ומקצועית לבניית אפליקציות מובייל מותאמות אישית, בדגש על עסקים קטנים ובינוניים ועם מודל תמחור נגיש במיוחד. אחד היתרונות המרכזיים של פיתוח אפליקציית סלולר ומובייל לעסק שלך היא היכולת לשמור על קשר עם הלקוחות ועם המשתמשים, בכך גם ניתן לבנות מותג בעל ערך, לשמר ואף להגדיל את נאמנות הלקוח וכמובן להיחשף לקהלים ולקוחות חדשים. האפליקציות שלנו למובייל כוללות היבטים תדמיתיים ומיתוגיים, יכולות רבות לשיתוף תוכן עם משתמשים וכלים טכנולוגיים מתקדמים ושימושיים במיוחד. אנו עוזרים לעסקים לשמור על קשר באופן האופטימאלי למציאות העסקית והאינטרנטית של ימינו.

כלים פשוטים, יעילים ונגישים ליצירת קשר

אפליקציית מובייל ייעודית לעסק קטן או בינוני שמה בידי בעל העסק ומנהליו כלים יעילים, פשוטים ונגישים מאוד ליצור קשר עם לקוחות ולשמור על הקשר הזה חי ובר קיימא. גם המשתמשים יכולים ליצור קשר עם העסק ישירות מהאפליקציה, להגיע בקלות למידע וכן הלאה, בדרך לחוויית לקוח אופטימאלית ונגישה.

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

שמור על קשר עם לקוחות

אלבומיי תמונות חיים

לקוחות יכולים לצלם, לשתף ולהציג את התמונות ישירות מהאפליקציה באלבום החיי. משתמשים יכולים ללכוד את כל הרגעים הגדולים ביותר של המסיבה שלך, כנס, או פתיחה גדולה, או לשתף תמונות של המלאי שלך.

הודעות מיידיות ומבצעים מבוססי מיקום

אפליקציות למכשירי מובייל מאפשרות יכולות שמירת קשר עם הלקוח והגעה אליו שרק לפני מעט שנים נראו דמיוניות. כך ניתן באמצעות האפליקציה וכלים מבוססי זיהוי מיקום המשתמש לזהות מתי לקוח נמצא בקרבת העסק, כך ניתן לשלוח לו מיידית הודעה עם מבצע, הצעה מיוחדת או תזכורת לגבי העסק – חנות, מסעדה, ספק שירותים או אפילו נכס רלבנטי לאפליקציה של מתווך נדל"ן למשל.
בנוסף, ניתן לשלוח הודעות "דחיפה" לכלל משתמשי האפליקציה, עם מבצעים לזמן מוגבל, מוצרים חדשים, התווספות של מאפיין חדש לפעילות העסקית וכן הלאה.

מקסום הפעילות במדיה החברתית

אפליקציית מובייל היא דרך יעילה ומוצלחת במיוחד למקסום הערך של פעילות העסק במדיה החברתית – למשל פייסבוק, טוויטר, גוגל+, אינסטגרם וכן הלאה.
אפשר לסנכרן את הפעילויות החברתיות השונות דרך האפליקציה ולתת למשתמשים מקום נוח לקבל עדכונים וחידושים מצד העסק.

TOP