שתף את התוכן שלך

פיתוח אפליקציות מובייל לסמארטפונים וטאבלטים מציע יתרונות רבים המגיעים דרך מיתוג עסקי חכם ויעיל, מתן אפשרות ללקוחות לבצע רכישות והזמנות דרך מכשירי מובייל, קידום בחיפוש סלולרי, הגדלת נאמנות הלקוח וכן הלאה. אך אחד המאפיינים החשובים והמרתקים של עולם האפליקציות הוא שיתוף התוכן של מותגים, אתרים ועסקים עם הסביבה. שירותי בניית אפליקציות מבית חברת לאגו מספקים שלל כלים יעילים ורלבנטיים לקידום העסק והגדלת פעילותו בהתאם למציאות הטכנולוגית של ימינו, כולל כלי שיתוף תוכן.

היתרונות של שיתוף תוכן דרך אפליקציות מובייל

באמצעות שיתוף תוכן  דרך אפליקציית מובייל ניתן ליהנות מכמה וכמה יתרונות ויכולות. בראש ובראשונה, התוכן הוא מרכיב משמעותי בקידום אתרים ואפליקציות במנועי חיפוש. חיפוש סלולרי הולך וצובר תאוצה וההערכות המקצועיות הן שהוא ישתווה במהרה לחיפוש ממחשבים רגילים ואף יעקוף אותו.Businessman workplace לכן חשוב מאוד לוודא שהאתר והאפליקציה יעלו במיקום טוב של תוצאות חיפוש סלולרי, התוכן הוא חלק מהותי באסטרטגיה זו. מעבר לזה, חשיפה רחבה ויעילה של התוכן שלך, דרך האפליקציה ודרך עולם המובייל בכלל, יוצרת אפקט של מיתוג עסקי והגברת המודעות למותג

שיתוף תוכן באמצעות אפליקציה לאייפון או אפליקציה לאנדרואיד למשל מאפשר לנצל את היתרונות של שיווק ויראלי, ליצור מודעות ו"באזז" במדיה החברתית וליצור מערכת יחסים יעילה וארוכת טווח עם לקוחות, משתמשים ולקוחות פוטנציאליים.

אילו תכנים משתפים?

למרות שינויים טכנולוגיים ענקיים ושינויים בדפוסי השימוש של משתמשים, התוכן הוא עדיין המלך בכל הנוגע לקידום עסקים ויצירת ערך מוסף אמיתי באינטרנט ובמובייל. אפליקציה מאפשרת לשתף מגוון רחב של תכנים עם הסביבה, עם לקוחות, באפיקים שיווקיים וכיוצא באלו. כך למשל אתרים ועסקים יכולים לשתף תמונות רלבנטיות, לשתף כתבות ומאמרים בעלי ערך לגולשים, קופונים מבוססי מיקום, פוסטים מפייסבוק ואתרי מדיה חברתית שונים, מבצעים מיוחדים למשתמשי האפליקציה ועוד.