בניית אפליקציות לאנדרואיד

מערכת ההפעלה אנדרואיד מבית גוגל הפכה במרוצת השנים לפלטפורמת המובייל המובילה בעולם, כאשר מרבית הסמארטפונים והטאבלטים בעולם מריצים אותה. בניית אפליקציה לאנדרואיד פותחת בפני עסקים וארגונים גישה ישירה לאינספור משתמשים בישראל ובעולם כולו, לצד יכולות טכנולוגיות מגוונות ומרשימות והתאמת הפעילות למציאות המקוונת

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

 שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הינם במוקד הפעילות העסקית והיצירתית שלנו בחברת לאגו. רמת המיומנות הגבוהה של צוות בניית אפליקציות לאנדרואיד שלנו, לצד הניסיון העשיר שלנו בפיתוח לסביבות מובייל, מאפשרים לנו להציע שירותים מתקדמים ומובילים בקטגוריה. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד במודל מותאם אישית, הכולל ניתוח מעמיק של כל פרויקט, מחשבה על כל הפרטים וחבילת שירותים מלאה, מהעיצוב והתכנות ועד רישום האפליקציה לחנות גוגל פליי ומתן כל הכלים לעקוב אחר הביצועים שלה.

יישום מתקדם של עקרונות הפיתוח לפלטפורמת האנדרואיד

הצוות המנוסה והמיומן של לאגו מספק פתרונות מתקדמים ויעילים של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – תוך הקפדה על עקרונות העבודה והפיתוח הטובים והעדכניים ביותר. אנו מיישמים אמצעי אבטחה מורכבים ויעילים לאפליקציה עצמה ולמשתמשים בה, מציעים אפשרויות ליישום של שירותים מבוססי מיקום, כלים לביצוע רכישות ומכירות ישירות דרך האפליקציה, ניהול לקוחות, הגברת נאמנות הלקוח וכן הלאה – עולם ומלואו של בניית אפליקציות לאנדרואיד וקידום עסקים באופן האופטימאלי כיום.

מכלול היכולות שלנו, לצד אנשי מקצוע מעולים ויצירתיים הופכים את לאגו לבחירה מוצלחת ויעילה במיוחד עבור שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, בין אם מדובר על אפליקציה לשוק הישראלי או אפליקציה מהפכנית וחדשנית לשוק הבינלאומי. התאמה אישית מלאה ופיתוח אפליקציות לאנדרואיד בצורה מוכוונת לקוח ומוכוונת למטרות ספציפיות.