קדם את העסק שלך

בניית אפליקציה לעסק שלך

היום אין מותג מוביל או חברה צרכנית גדולה שאין להם אפליקציה למובייל, זהו ללא ספק התחום החם ביותר כיום ובהחלט מדובר על אפיק שפעילות בו מספקת שפע של יתרונות ויכולות לקידום עסקים, הגדלת הכנסות, מיתוג, בניית נאמנות לקוח וכן הלאה. אך עולם האפליקציות אינו שמור רק לארגוני ענק ומותגים מובילים, גם עסקים קטנים יכולים להרוויח המון משירות יעיל וממוקד של פיתוח אפליקציות לעסקים קטנים ובינוניים. לצד פעילות אינטרנט מסודרת ויעילה, אפליקציה מהווה כלי חשוב ומתפתח לקידום העסק.

חברת לאגו מתמחה בפיתוח, עיצוב ופריסת אפליקציות לפלטפורמות המובייל המובילות, החל מאפליקציות חדשניות לחברות ומותגים גדולים ועד שירותי בניית אפליקציה לעסק קטן ומקומי השואף לקדם את עצמו ולהגדיל את היקפי הפעילות.

 

קידום העסק בכל המובנים!

בניית אפליקציה לעסק מניבה תוצאה של  קידום אתרים בכל המובנים, לכן זהו תחום חשוב שעבור עסקים רבים מהותי להיכנס אליו. האפליקציה וניהול יעיל של פריסתה בחנויות האפליקציות מאפשרים קידום אתרים סלולרי (מותאם לחיפוש במכשירי מובייל, בדומה לקידום אתרים במנועי חיפוש באינטרנט), האפליקציה היא כלי יעיל מאוד למיתוג עסקי, פיתוח אפליקציות לעסקים קטנים מקדם את העסק לקהלים חדשים שאחרת לא היו נחשפים לפעילות וזו אפשרות נהדרת לתקשר עם לקוחות והצעת הצעות מיוחדות.

בניית אפליקציה לעסק חושפת את העסק באופן נרחב ודרך שווקי אפליקציות מובילים, לקוחות המחפשים דרך הנייד יוכלו לאתר את העסק והצעותיו ביתר קלות. בעיצוב ויישום נכון ישנה השפעה חיובית של ויראליות בשיווק העסק והאפליקציה עצמה. כלים מתקדמים של פיתוח אפליקציות לעסקים קטנים, כגון שירותים מבוססי מיקום, מאפשרים לזהות לקוחות קיימים ופוטנציאליים הנמצאים בקרבת העסק ולהציע להם מבצעים מיידיים.