בניית אפליקציות – זה הממשק שעושה את ההבדל!

 על מנת לפתח אפליקציות מעולות שבאמת עובדות עבור העסקים השונים בין לקוחותינו, חובה להתייחס לחשיבות חוויית המשתמש, אשר במידה רבה באה לידי מימוש וביטוי בממשק המשתמש. כמה ממוצרי המובייל המובילים והמתקדמים ביותר בעולם לא היו מצליחים בלי ממשק משתמש ייחודי ואיכותי שעובד, החל מהאייפון המהפכני של אפל, עבור במשחק האנגרי בירדס המצליח וכלה באפליקציית WAZE הפופולארית.

 בלי בניית אפליקציות השמה דגש על ממשק משתמש איכותי ואפקטיבי, לאפליקציה שלכם יש פחות סיכוי להצליח וליצור שינוי של ממש – לכן זהו נושא מהותי

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

עבורנו בלאגו תוכנה עיצוב ממשק המשתמש הוא מרכיב אינטגראלי מחבילת השירותים שלנו.

 להבין מה המשתמשים מחפשים ורוצים

אחד השלבים הראשונים בבניית אפליקציה סלולארית מנצחת הוא להבין מה המשתמשים הפוטנציאליים שלכם מחפשים, מה הם רוצים ובעיקר איך הם מתנהגים בהקשר לאפליקציה שאתם רוצים לספק להם. לא מדובר כאן רק על מיתוג או מתן כלים שימושיים, אלא על תהליך מקיף ומעמיק יותר, על ניתוח הצרכים של העסק והמציאות בה הוא פועל לצורך עיצוב ממשק משתמש נכון שייצור חוויית משתמש מוצלחת – דבר שיוביל בתורו להגדלת מכירות, יצירת לידים, השגת לקוחות וכיוצא באלו.

 מעבר לידע טכני בבניית אפליקציות סלולאר ומובייל, מעבר לשימוש בפלטפורמה פשוטה, יעילה וכדאית, האפליקציה שלכם צריכה להיות מעוצבת ובנויה על ידי גורם מקצועי שמבין את הפסיכולוגיה של המשתמשים, וממשק המשתמש הוא חלק חשוב ביישום הבנה זו.

 ממשק וחוויית משתמש חלקים, יעילים ומכווני מטרה

כל החלטת עיצוב, כל מרכיב באפליקציה וכל תפריט ניווט צריכים להיות ממוקדים ביצירת חוויית משתמש חלקה, זורמת, נעימה ויעילה, זאת על מנת להגדיל את ביצועי האפליקציה ואת העמידה במטרות לשמה היא נוצרה. בבניית אפליקציות מובייל, עיצוב ממשק משתמש הוא החלק שהמשתמש רואה, הממשק הוא אופן הניווט באפליקציה, העיצוב הוויזואלי, היבטים של מיתוג עסקי, עד כמה קל להתמצא ולבצע את הפעולות השונות דרך האפליקציה. הממשק, לצד הבנייה ה"טכנית" של האפליקציה, התממשקות לשירותים נוספים וכיוצא באלו, יוצרים את חוויית המשתמש.

 יישום של עיצוב ממשק וחוויית משתמש יעילים ואיכותיים הינו הכרחי בתהליך בניית אפליקציות, כך יוצרים תגובה רגשית ומעשית אצל המשתמש, רק כך ניתן להשיג את המטרות העסקיות של האפליקציה!

 בלאגו תוכנה אנו ממוקדים בלקוח, מספקים פלטפורמה איכותית, מתקדמת וכדאית כלכלית לבנייה ועיצוב אפליקציות מובייל מנצחות,

עם ממשק משתמש שעובד ובהחלט עושה את ההבדל!