עובדות

עובדות על שוק הסלולר

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

בשנים האחרונות, שומעים מכל עבר על מהפכת המובייל ועל השינויים האדירים שהיא מביאה לאופן בו אנשים בכל העולם צורכים ומוצאים מידע. על מנת להמחיש את חשיבות ומהות המהפכה הזו ועד כמה פעילות מובייל באמצעות אפליקציית מובייל ייעודית לעסקים קטנים ובינוניים היא חשובה להצלחה ולהמשך צמיחה, נביא כמה עובדות מרתקות. אנו בחברת לאגו חיים ונושמים את תעשיית המובייל והאינטרנט, מבינים את המספרים והטרנדים ויודעים לבנות עבורכם אפליקציות מנצחות, בתמחור נגיש והגיוני והתאמה אישית מלאה.

  • חיפוש מקומי מיידי: אנשים מחפשים יותר ויותר באמצעות הטלפון החכם שלהם, כאשר נתונים עדכניים מראים נתון מדהים כי 95% מבעלי הסמארטפונים מחפשים עסקים מקומיים ישירות מהמכשיר – כך שעסק עם אפליקציה והתממשקות לשירותי מיקום נמצא ביתרון אדיר ויכול למשוך לקוחות הנמצאים בסביבה.
  • חיבור לאינטרנט ממכשירי מובייל: הערכות מקצועיות צופות כי כבר ב-2014 יעבור החיבור לאינטרנט דרך מכשירי מובייל את שיעורי ההתחברות דרך מחשבים נייחים.
  • רכישות ישירות ממכשירי מובייל: נתון המדגיש את החשיבות של יישום אמצעי תשלום ורכישה באפליקציות סלולריות הוא ש-72% מהמשתמשים במכשירי מובייל, בעיקר טאבלטים במקרה זה, מבצעים רכישות ישירות מהמכשירים. עד 2016 המסחר הסלולרי צפוי להגיע להיקפים של 31 מיליארד דולר בשנה.
  • מיתוג עסקי יעיל: משתמשים במכשירי מובייל (64%) רואים באור חיובי יותר מותגים שיש להם אפליקציית מובייל מקצועית. מיתוג עסקי יעיל מוביל לנאמנות לקוחות ולרכישות חוזרות.
  •  מאפייני שימוש משתנים: רוב המשתמשים כיום, קודם מחפשים חנות ומבצעים ורק לאחר מכן עושים בפועל את הרכישה.
  • שוק בצמיחה: על פי ניתוח סטטיסטי, עד שנת 2016 יורדו ברחבי העולם 300 מיליארד אפליקציות בשנה, כך שזהו שוק צומח מאוד שבהחלט לא אמר את המילה האחרונה.

 

המובייל רק הולך ומתפתח, אנחנו עוזרים לך להיות שם ולקבל יתרון תחרותי שיוביל להצלחה וצמיחה עסקית!